Uudet haalarimerkit myydään nyt!

Nyt sitä saa, nyt sitä saa...

...haalarit täyteen CoMedian uusia haalarimerkkejä!

CoMedian uuden logon mukaiset haalarimerkit ovat saapuneet ja valmiina kaupattavaksi viestintätieteilijöiden haalareita koristamaan.

Merkkejä myydään keskiviikkona 2.12. klo 14-15 Cololla ja klo 19 alkaen pikkujouluissa DOM:ssa. Oman kappaleensa perään voi kysellä myös aina, kun Cololta sattuu jonkun callituslaisen bongaamaan.

Tyhjennämme lisäksi CoMedian T-paitavarastoa, eli Neljäs valtiomahti -paidan voi lunastaa samasta osoitteesta 10 eurolla.

CoMedian jäsenille merkki kustantaa 2,5 euroa. Ei-jäsenen kukkaro kevenee 3,5 eurolla, mikäli merkin mielii itselleen lunastaa.

Psst? jäseneksihän pääsee maksamalla ainaisjäsenmaksun, 17 euroa, CoMedian tilille: 567008-260075. Viestiin omaa nimeä ja opiskelijanumeroa.

Julkaistu 01.12.2009 klo 00:00